Kim jesteśmy?

Czyste intencje

Firma NATURALNA ENERGIA.plus zrodziła się z misji włączania w proces wytwarzania naturalnej energii jak największej liczby Polek i Polaków. Chcemy, by jak najwięcej właścicieli domów i innych budynków cieszyło się niezależnością energetyczną, przyczyniając się do proekologicznej postawy w swoim otoczeniu. Wspieramy ich w tym swoją wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi produktami. Nasza pomoc obejmuje pełną obsługę techniczną (obliczenia, projekty i instalacje), finansową (doradztwo w zakresie kredytów i pozyskiwania dotacji) oraz prawną (podpisywanie umów, załatwianie formalności).

Wiedza i kompetencje

Firmę tworzą:

adam-orzechAdam Orzech, prezes, pion innowacji i obsługi technicznej – od ponad 20 lat związany z sektorem energetycznym, w tym elektroenergetyką, gazownictwem, energetyką cieplną. Zarządzał złożonymi projektami obsługującymi rynek energii w Polsce oraz podmiotami sektora ICT (Information and Communication Technology). Jest członkiem zarządu sekcji Smart Grid przy Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, wspierającej rozwój energetyki rozproszonej, w tym odnawialnych źródeł energii. Jest także absolwentem studiów podyplomowych Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

swiderski-mikolajMikołaj Świderski, wiceprezes zarządu, dyrektor biura Obsługi Agentów – od wielu lat organizuje podmioty gospodarcze, zapewniając stabilność procedur, struktur i obsługi na zmiennym i dynamicznym rynku. Specjalista we wdrażaniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi wspierających realizacje procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta.

Partnerzy

LexEn Kancelaria Prawno-Gospodarcza Sp. z o.o. – partner prawny. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze biznesowej sektora OZE (odnawialnych źródeł energii). Więcej informacji na: www.lexen.com.pl.

Poznaj nasze technologie i buduj z nami lepszą, naturalną przyszłość!